شعبات چهارمحال و بختیاری

نمایندگان


نام نماینده :  آقای  قنبر رشیدی

نشانی دفتر نمایندگی : چهارمحال بختیاری – شهرستان لردگان – میدان شهدا – نبش بلوار پاسداران – شرکت مهندسین مشاور آرمان طرح خانمیرزا

پست الکترونیکی : Rashidighanbar@yahoo.com

رزومه کاری :

 

ردیف

`عنوان پروژه

موقعیت جغرافیایی

شروع

پایان

کارفرما

سمت

۱

تهیه نقشه های کاداستر و ثبتی بخش خانمیرزا

بخش خانمیرزا

۱۳۹۱

۱۳۹۲

اداراه ثبت اسناد …

مشاور طرح

۲

مطالعات هیدرولوژی و طراحی مسیل روستای ارمندعلیا

لردگان- ارمند

۱۳۹۳

۱۳۹۳

دهیاری ارمند علیا

مشاور طرح

۳

مطالعات هیدرولوژی و طراحی مسیل روستای کلواری سفلی

فلارد- کلواری سفلی

۱۳۹۳

۱۳۹۴

دهیاری کلواری سفلی

مشاور طرح

۴

مطالعات هیدرولوژی وطراحی مسیل روستای گندمکار سفلی

اردل- میانکوه

۱۳۹۳

۱۳۹۴

دهیاری گندمکارسفلی

مشاور طرح

۵

مطالعات هیدرولوژی وطراحی مسیل روستای باغبهزاد

خانمیرزا- باغبهزاد

۱۳۹۳

۱۳۹۴

دهیاری باغبهزاد

مشاور طرح

۶

مطالعات هیدرولوژی وطراحی مسیل روستای سرقلعه

لردگان- سرقلعه

۱۳۹۳

دهیاری سرقلعه

مشاور طرح

۷

مطالعات هیدرولوژی وطراحی مسیل روستای حسین آباد

لردگان- حسین آباد

۱۳۹۳

دهیاری حسین آباد

مشاور طرح

۸

مطالعات هیدرولوژی وطراحی مسیل روستای شاه نجف

فلارد- شاه نجف

۱۳۹۳

دهیاری شاه نجف

مشاور طرح

۹

تهیه نقشه کاداستر روستای میشان سفلی

فلارد- میشان سفلی

۱۳۹۳

۱۳۹۳

اداره کل بنیاد مسکن

مشاور طرح

۱۰

پیاده سازی طرح تفکیک اراضی شمال شهر لردگان

لردگان

۱۳۹۳

۱۳۹۳

بخش خصوصی

مشاور طرح

۱۱

تهیه نقشه های کاداستر اراضی زراعی و مسکونی موردی

لردگان و بروجن

۱۳۸۸

متفاوت

مشاور طرح

۱۲

تهیه نقشه های UTM

لردگان و بروجن

۱۳۸۸

متفاوت

مشاور طرح

۱۳

عملیات پی جویی و اکتشاف معدن مرمریت شهریار

فلارد

۱۳۹۳

۱۳۹۳

بخش خصوصی

مشاور طرح

۱۴

عملیات پی جویی و اکتشاف معدن مرمریت ریگ

لردگان- دهستان ریگ

۱۳۹۳

۱۳۹۳

بخش خصوصی

مشاور طرح

۱۵

تهیه نقشه محدوده و سینه کار و پیاده سازی محدوده معدن

لردگان

۱۳۹۲

بخش خصوصی

مشاور طرح

لیست نفرات :

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

تحصیلات

تخصص

سمت

شروع فعالیت

۱

بهروز فتاحیان فر

کارشناسی ارشد

برنامه ریزی روستایی

مدیر گروه برنامه ریزی فضایی

۱۳۹۲

۲

اسماعیل حیدری خالص

کارشناسی ارشد

زمین شناسی

مدیر گروه GIS

۱۳۹۱

۳

مجتبی محبی

کارشناسی

شهرسازی

مدیر گروه شهرسازی

۱۳۹۲

۴

سهراب میراثی جانکی

کارشناسی ارشد

مهندسی عمران

مدیر گروه نقشه برداری

۱۳۹۱

۵

اکبر سعیدی ابواسحاقی

کارشناسی ارشد

زمین شناسی- تکتونیک

مدیر گروه زمین شناسی

۱۳۹۱

۶

میثم میرعلایی

دکتری

ریاضی

مسئول بررسی الگوها و مدلینگ

۱۳۹۰

۷

عارف فرهی

کارشناسی ارشد

مهندسی معدن

کارشناس ژئوتکنیک

۱۳۹۱

۸

سجاد رشیدی ده صحرایی

کارشناسی

مهندسی معماری

کارشناس طرح های کالبدی

۱۳۹۰

۹

علیرضا محمدی دومکانی

کارشناسی

مکانیک سیالات

کارشناس مطالعات هیدرولوژی

۱۳۹۲

۱۰

داود سارانی

کارشناسی

کامپیوتر

مسئول امور رایانه و انفورماتیک

۱۳۹۰

۱۱

ابراهیم شیرمردی

کارشناسی

حقوق

مشاور حقوقی

۱۳۸۹

۱۲

مهدی پریزن

کارشناسی ارشد

نقشه برداری

نقشه بردار- نقشه کش

۱۳۹۲